Sonja Katzin

Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SONJA KATZIN (1919-2014), Skisser (3), akvareller, ca 29,5x21 cm vardera,

PROVENIENS:
Sonja Katzins familj

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625206

2019-03-25