Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, med stenskivor, 1900-talets andra hälft, bemålade, höjd 74, 41x37 cm

Obetydlig nagg på skivan, senare bemålade

625222

2019-03-19