Algot Ringström oljemålning

Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALGOT RINGSTRÖM (1876-1956): ´Runmarö Södersunda´, olja på duk, signerad samt daterad Algot. V. Ringström -1953, mått ca 33x46

625228

2019-03-19