Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGHÄST, stegrande, 1800/1900-tal, bemålat och skulpterat trä, sitthöjd 78 cm

Huvudet löst, skador och slitage, ett framben skadat

625229

2019-03-19