Johan Runer brons

Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons
Johan Runer brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN RUNER, bokstöd/bordsuppsats, brons, i form av Adam & Eva, signerad samt daterad Runer 1917, gjutarstämplar Otto Meyer, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

625236

2019-03-19