Jörgen Stening brons

Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN STENING (född 1943): skulptur i marmor, sockel i aluminium, signerad och daterad Stening 92, höjd ink sockel ca 27 cm

Brukslitage

625240

2019-03-19