Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): motiv Stockholms slott, signerad Bert Håge Häverö, numrerad EA, färglitografi, ca tryckmått 44x33 cm
Ej examinerad ur ram
625256
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här