Roland Svensson
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), ur mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 58/360, omfattar: "Möte på isen", ca 45x60 cm, "Den gamla ångbåten", ca 60x45 cm, "Båtdags", ca 45x60 cm, "Sandhamnshålet", ca 58x42 cm, ramade
Ej examinerade ur ramarna
625275
2019-03-19