Matbord av glas och mässing samt krom

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, troligen Italien,1900-talets sista kvartal, oval skiva av glas, underrede i mässing och förkromat stål, höjd ca 73, längd ca 250, bredd ca 109 cm

Smärre slitage och repor

625283

2019-03-19