Man Ray teckning

Man Ray teckning
Man Ray teckning
Man Ray teckning
Man Ray teckning

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MAN RAY (USA, 1890-1976): Komposition, signerad och daterad Man Ray 1952, vit krita på svart papper, ca 22x15,5 cm

625311

2019-03-31