Carl Fredrik Kiörboe, pastell

Carl Fredrik Kiörboe, pastell
Carl Fredrik Kiörboe, pastell
Carl Fredrik Kiörboe, pastell
Carl Fredrik Kiörboe, pastell
Carl Fredrik Kiörboe, pastell
Carl Fredrik Kiörboe, pastell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK KIÖRBOE, Jakthundar, pastell på papper, signerad och daterad 1838

Ej examinerad ur ram

625312

2019-03-19