Barbro Mjörne Danielsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBRO MJÖRNE DANIELSON (född 1923): "Söndagsfrid", Borgholm, signerad BMD, daterad atergo 1975, olja på pannå, ca 39x67 cm

625333

2019-03-19