Dragleksak omkring 1900
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DRAGLEKSAK, omkring 1900, en man och kvinna står och sågar under gång, delvis handmålad plåt, längd ca 20, höjd 14,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, ett hjul löst, mindre lagningar
625338
Päivämäärä:
2019-03-19