Oscar Nilsson glöggryta

Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta
Oscar Nilsson glöggryta

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

OSCAR NILSSON, glöggryta, 1900-talets början, Eskilstuna, mässing och koppar, stämplad undertill, höjd ca 24 cm, koppar och mässing bricka medföljer

Bruksslitage, mindre bucklor och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

625342

2019-03-19