Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSNURRA, 1900-talets mitt, idegran, höjd ca 78, 46x46 cm
2 lösa hjul, ytskador, ostadig
625348
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här