Shaker coctailglas nysilver

Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver
Shaker coctailglas nysilver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER MED COCKTAILGLAS, 9 delar, nysilver, 1900-talets första hälft, GAB , art deco, shakerns höjd ca 25 cm

slitage

625352

2019-03-23