Serveringsvagn 1900-tal

Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN med klaff, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, gustaviansk stil, dekorelement i mässing, höjd 71, 77x47, klaffens längd 23 cm

Slitage och fläckar

625358

2019-03-19