Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN med klaff, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, gustaviansk stil, dekorelement i mässing, höjd 71, 77x47, klaffens längd 23 cm
Slitage och fläckar
625358
2019-03-19