Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-talets mitt, valnöt, front med två luckor samt låda, höjd 78, 59x39 cm

renoverat, slitage

625359

2019-03-23