Bokhylla i empirestil
2019-03-19
625377
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft empirestil, fanérad i mahogny, delvis förgyllda beslag i mässing, höjd 149, 176x32 cm
Bruksslitage