Bokskåp 1800-tal
2019-03-19
625381
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérad med valnöt samt valnötsrot, invändigt med justerbara hyllplan, beslag i mässing, höjd 207, 107x46 cm
Slitage