Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérad med valnöt samt valnötsrot, invändigt med justerbara hyllplan, beslag i mässing, höjd 207, 107x46 cm

Kuntoraportti

Slitage

625381

Päivämäärä:

2019-03-19