Bokskåp 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérad med valnöt samt valnötsrot, invändigt med justerbara hyllplan, beslag i mässing, höjd 207, 107x46 cm
Kuntoraportti
Slitage
625381
Päivämäärä:
2019-03-19