Erik A Frandsen färglitografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK A FRANDSEN (Danmark, född 1957): (2) Kompositioner, signerade och daterade 98, numrerade EA II/IV, färglitografier, ca 75x57 cm

625385

2019-03-19