Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 262/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

625389

2019-03-19