Kopparföremål 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARFÖREMÅL, 8 st, 1800-tal, bestående av: 6 kaffekannor, matlåda, form, kaffekannor och matlåda höjd exkl. handtag ca 14-39 cm, form diameter 18 cm
Slitage, bucklor, lagningar, anlöpningar.
625392
2019-03-23