Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MUDJUR/ SITTDYNA, antik, Yastik, Anatolien, ca 62x72 cm
Hårdare slitage, lagningar
625437
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här