Mudjur Yastik 1800-tal

Mudjur Yastik 1800-tal
Mudjur Yastik 1800-tal
Mudjur Yastik 1800-tal
Mudjur Yastik 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUDJUR/ SITTDYNA, antik, Yastik, Anatolien, ca 62x72 cm

Hårdare slitage, lagningar

625437

2019-03-23