Axel Olson färglitografi Tema Modern konst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Figurkomposition, signerad Axel Olson, märkt Särtryck 1, färglitografi, dagermått ca 23x69 cm

625443

2019-03-31