NK takarmatur

NK takarmatur
NK takarmatur
NK takarmatur
NK takarmatur
NK takarmatur
NK takarmatur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NORDISKA KOMPANIET, taklampa, 1900-talets mitt, rödlackerad plåt med genombruten dekor, skärmens höjd 21, diameter 33 cm

Slitage och skador

625450

2019-03-19