Tazzor

Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-talets mitt, empire, faten i patinerad brons, socklar i Siena marmor, höjd ca 27,5, diameter ca 24

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Åldersrelaterat slitage

625457

2019-03-23