Kai Drews oljemålning

Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI DREWSi (1884-1964): Kustbild, olja på duk signerad K Drews, olja på duk, ca 96x135 cm

625460

2019-03-19