Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SVEN JONSON (1902-1981): Komposition med katedral, signerad Sven Jonson, numrerad 44/260, färglitografi, dagermått ca 27x48,5 cm
625471
2019-03-31