Sven Jonson färglitografi Tema Modern konst

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Komposition med katedral, signerad Sven Jonson, numrerad 44/260, färglitografi, dagermått ca 27x48,5 cm

625471

2019-03-31