Romerskt badkar

Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar
Romerskt badkar

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROMERSKT BADKAR, Grand tour souvenir, 1900-talets första hälft, marmor, möjligen variant av Rosso Levanto, höjd ca 17 samt 40x18 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Smärre nagg och slitage

625475

2019-03-23