Romerskt badkar
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROMERSKT BADKAR, Grand tour souvenir, 1900-talets första hälft, marmor, möjligen variant av Rosso Levanto, höjd ca 17 samt 40x18 cm
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Smärre nagg och slitage
625475
2019-03-23