Servis i silver, rokokostil

Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil
Servis i silver, rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, svenska importstämplar, total vikt ca 592 g

Bruksslitage

625478

2019-03-19