Obelisker

Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker

Klubbat för:

12 000 SEK

4 000 SEK

OBELISKER, 1 par, Grand tour souvenirer, 1900-talets mitt, röd marmor (spetsarna i eget marmorstycke) samt möjligen gul kalksten och svart kalksten/marmor, höjd ca 40 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Smärre nagg, slitage

625482

2019-03-23