Henriëtte Ronner-Knip, oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HENRIËTTE RONNER-KNIP (Belgien 1821-1909): Get i grönskande landskap, signerad Henriette Ronner, olja på pannå, 54,5x71,5 cm.

625486

2019-03-23