Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREVPRESS, Grand tour souvenir, 1800/1900-tal, med ihopsatta stenar bl a egyptisk porfyr, grekisk porfyr, siena marmor, lapis lazuli, fluorit och granodiorit, längd ca 23 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Några sprickor och nagg

625492

2019-03-23