Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Ejdrar och guding, signerad Lars Jonsson, HC 1/35, färglitografi, bladmått ca 44x76 cm

625497

2019-03-19