Hjalmar Rautiainen oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

HJALMAR RAUTIAINEN (1879-1961) Önskan, signerad samt daterad -43, olja på pannå, 72x56 cm

625499

2019-03-19