Ulf Lundell färglitografi

Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

ULF LUNDELL (född 1949), Hommage à William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -90, 62/100, färglitografi, ca 76x57 cm

625502

2019-03-19