Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, monogramsignerad och daterad CHR -95, akvarell/tusch/krita, ca 21x14 cm

625511

2019-03-19