Glas ur Nobelservisen Gunnar Cyrén
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR CYRÉN, 46 dlr. glas, "Nobel", Orrefors, bestående av: 12 vinglas, 4 champangestrutar, 12 starkvinsglas, 12 snapsglas och 6 cognacskupor
Kuntoraportti
Något glas med slitage på förgyllningen
625512
Päivämäärä:
2019-03-23