Glas ur Nobelservisen Gunnar Cyrén

Klubbat för:

9 200 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR CYRÉN, 46 dlr. glas, "Nobel", Orrefors, bestående av: 12 vinglas, 4 champangestrutar, 12 starkvinsglas, 12 snapsglas och 6 cognacskupor

Kuntoraportti

Något glas med slitage på förgyllningen

625512

Päivämäärä:

2019-03-23