Roberto Matta 19 st litografier

Klubbat för:

1 150 EUR

Utropspris

600 EUR

ROBERTO MATTA (1911-2002) 19 st litografier, samma motiv, oinramade, signerade samt numrerade, bladstorlek 54x75 cm

små defekter

625520

2019-03-19