Klubbat för:
1 500 EUR
Utropspris
400 EUR
ROBERTO MATTA (1911-2002) 16 st litografier, samma motiv, oinramade, signerade, numrerade, bladstorlek 54x76 cm
smärre defekter
625525
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här