Roberto Matta 16 st litografier

Klubbat för:

1 500 EUR

Utropspris

400 EUR

ROBERTO MATTA (1911-2002) 16 st litografier, samma motiv, oinramade, signerade, numrerade, bladstorlek 54x76 cm

smärre defekter

625525

2019-03-19