Mina Carlson-Bredberg, Testunden
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MINA CARLSON-BREDBERG (1857-1943): Testunden,
signerad och daterad Till Stina 26/3/1929 Bredberg, på baksida, signerad med monogramm, olja på pannå, 21 x 30,5 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
625530
2019-03-25