Mina Carlson-Bredberg, Testunden

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MINA CARLSON-BREDBERG (1857-1943): Testunden,
signerad och daterad Till Stina 26/3/1929 Bredberg, på baksida, signerad med monogramm, olja på pannå, 21 x 30,5 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625530

2019-03-25