Märta Rudbeck oljemålning

Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÄRTA RUDBECK (1882-1933): Ängsblommor,
signerad Märta Rudbeck, olja på duk, 33 x 24 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625531

2019-03-25