Greta Gerell, Ung modell

Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell
Greta Gerell, Ung modell

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Ung modell, signerad Gerell, olja på pannå, 32 x 18,5 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625532

2019-03-25