Emma Ekwall, Stilleben med frukter och rosor i vas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Stilleben med frukter och blommor i vas, signerad och daterad E. Ekwall, olja på pannå av papp, 32x45 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625533

2019-03-25