Sulho Sipilä oljemålning

Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning

Klubbat för:

9 600 EUR

Utropspris

12 000 EUR

SULHO SIPILÄ (1895-1949) Munter modell, signerad, olja på duk, a tergo målning, 54x64 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

625538

2019-04-15