Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Sommardag på sjön, signerad Gerell, olja på duk, 24x19 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625540

2019-03-25