Sulho Sipilä oljemålning

Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning
Sulho Sipilä oljemålning

Klubbat för:

12 000 EUR

Utropspris

15 000 EUR

SULHO SIPILÄ (1895-1949) Avisläsaren, signerad samt daterad -17, olja på duk, 64x43 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

625544

2019-04-15