Bengt Elde akvarell

Bengt Elde akvarell
Bengt Elde akvarell
Bengt Elde akvarell
Bengt Elde akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Surrealistiskt motiv med människor och djur, signerad och daterad Elde -74, olja på pannå, ca 15x15 cm

625551

2019-03-21